| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 50 Ω |
| Frequency | 2.4 GHz to 2.5 GHz |
| Bandwidth | |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 year ago) |
Stock: 1239
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12950
Ext.Price$0.12950
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12950 | $0.12950 |
| 10 | $0.11587 | $1.15870 |
| 50 | $0.10368 | $5.18400 |
| 100 | $0.09213 | $9.21300 |
| 500 | $0.08187 | $40.93500 |
| 1000 | $0.07611 | $76.11000 |
| 3000 | $0.07076 | $212.28000 |
